O NAS

Firma „Gonciarz”

została założona przez Małgorzatę i Ireneusza Gonciarz na terenie Praskiej Giełdy Spożywczej w Ząbkach w 1994 roku.
Spółka zajmuje się dystrybucją opakowań do żywności, sprzedażą detaliczną i hurtową opakowań oraz naczyń jednorazowych i ekologicznych, artykułów biurowych i dekoracyjnych, elementów wyposażenia sklepów, a także chemii gospodarczej.

Od początku swojej działalności firma „Gonciarz” Opakowania Sp.j. przeszła szereg zmian. Stopniowo rozszerzana była oferta hurtowni, zwiększane było zatrudnienie, wielkość powierzchni magazynowej sukcesywnie zmieniała się. Obecnie to nie tylko działalność stacjonarna, ale też online, ponad 1500 pozycji asortymentowych w stałej sprzedaży, wygodne dla klientów płatności bezgotówkowe i dostawy kurierskie.

Jesteśmy firmą rodzinną, z tradycjami. W tym roku mija 29 lat odkąd zaistnieliśmy na rynku pod szyldem „Gonciarz” Opakowania. Możemy poszczycić się tym, że niektórzy pracownicy pracują z nami od momentu powstania firmy.

Strategia firmy

dążenie do najlepszych standardów obsługi klienta

bycie rzetelnym partnerem i płatnikiem wobec kontrahentów

dobra polityka kadrowa

oferowanie produktów dobrej jakości w konkurencyjnych cenach.

Dysponujemy własnymi samochodami dostawczymi, dzięki czemu zapewniamy naszym klientom dostawę na terenie Warszawy i okolic, a także w niektóre rejony Polski.

Dzięki Państwa zaufaniu siedmiokrotnie uzyskaliśmy tytuł Hurtowni Przyjaznej Klientowi (plebiscyt Praskiej Giełdy Spożywczej: rok 2009, 2013, 2014, 2016, 2017, 2018 i 2019). Trzykrotnie znaleźliśmy się w gronie najbardziej dynamicznych polskich przedsiębiorstw z sektora MŚP – ranking Pulsu Biznesu Gazele Biznesu (lata 2014, 2015 i 2020). W 2020 roku znaleźliśmy się po raz pierwszy w gronie laureatów nagrody Dobra Firma województwa mazowieckiego Związku Przedsiębiorców i Pracodawców (ZPP) w kategorii Najbardziej efektywna firma – firmy małe.

Wspieramy akcje charytatywne i inicjatywy lokalnych społeczności.

„GONCIARZ” Opakowania M.Gonciarz, I.Gonciarz Sp.j.

Praska Giełda Spożywcza
Piłsudskiego 180 (HALA A1)
05-091 Ząbki

Godziny otwarcia

Pon. – Pt.: od 5:00 do 15:00
Sob.: od 5:00 do 12:00
Niedz.: nieczynne